HP4698/10
Mer kreative frisyrer, skånsomt
Vil du telle måtene du kan lage flotte frisyrer på? SalonMultistylist 10-i-1 har ti allsidige keramiske hårfriseringstilbehør. Perfekt for å lage alle frisyrene du kan komme på ... og enda flere.
Dessverre er dette produktet ikke lenger tilgjengelig
Hvis du er kvalifisert for avgiftsreduksjon på medisinsk utstyr, kan du kreve det på dette produktet. MVA-beløpet trekkes fra prisen som vises ovenfor. Se etter fullstendige detaljer i handlekurven.
Keramikk er naturlig mikroskopisk jevnt og slitesterkt, og det er ett av de beste materialene som kan brukes i retteplater. Platene glir problemfritt gjennom håret og gir deg et perfekt og glansfullt hår.
Alle hårstiler du kan tenke deg, er mulig med de allsidige friseringsverktøyene. Vær kreativ.
Dette tilbehøret kan enkelt plasseres på tangen for å lage ekstra volum og vakre frisyrer med bølger.
Tuppen på styleren er laget av et spesielt varmeisolerende materiale for å holde den kald. Du kan trygt holde i den mens du styler, noe som gir optimal brukervennlighet.
Nyttig roterbar ledningsteknologi roterer ledningen for å forhindre ledningsrot.
Noen rettetenger og krølltenger er utstyrt med en automatisk av-funksjon. Denne funksjonen er utformet for å gi ro i sjelen. Hvis du lar apparatet forbli på, slås apparatet automatisk av etter 60 min.
Bare følg kurvene for å lage de vakreste korketrekkerne, det har aldri vært så enkelt før.
Hvis du vil lage harde krøller eller korketrekkere, må du bruke en krølltang med liten diameter.
Hvis du vil lage vakre krøller eller bølger, trenger du denne store krølltangen med en stor diameter.
De definerte spiralene på krølltangen gir deg løse bølger på en enkel måte.
Bruk hårspennene til å lage seksjoner. Dette hjelper deg med å style håret ditt enkelt.
Dette varmebestandige etuiet er perfekt for styling på farten. Du trenger ikke vente på at styleren skal bli kald. Bare oppbevar den i det varmebestandige etuiet som er inkludert.
Hårtype
Anvendelighet
Tekniske spesifikasjoner