HP8650/00
Lag frisyrer på en skånsom måte
Hvilken frisyre vil du ha i dag? Salon Airstylist har tre allsidige hårfriseringstilbehør og 650 W med effekt, slik at du kan lage kreative hårfrisyrer
Se alle fordelerDessverre er dette produktet ikke lenger tilgjengelig
Hvis du er kvalifisert for avgiftsreduksjon på medisinsk utstyr, kan du kreve det på dette produktet. MVA-beløpet trekkes fra prisen som vises ovenfor. Se etter fullstendige detaljer i handlekurven.
Denne airstyleren har et varmeelement med et lavt nivå på 650 W, som bidrar til skånsom, men også effektiv tørking og styling.
Denne styleren er kompakt og ergonomisk og drar nytte av en moderne design. Dette gir en styler som er lett og enkel å håndtere, samtidig som den er liten nok til å oppbevares nesten hvor som helst.
Hastigheten og varmen som kreves, kan enkelt justeres for å lage det perfekte sluttresultatet. Tre fleksible innstillinger gir presis og skreddersydd styling.
Gummikroken er plassert på basen på håndtaket og gir nok et oppbevaringsalternativ, spesielt praktisk for bruk hjemme eller når du bor på hotell.
Termobørsten har en ekstra stor diameter på 38 mm. Bredden på trommelen gjør den til det perfekt stylingverktøyet for å lage glatte frisyrer og bølger.
Munnstykket fungerer ved å fokusere luftstrømmen gjennom åpningen til spesifikke områder. Dette fører til nøyaktig styling og er glimrende for oppfriskning eller for å finpusse en frisyre.
Børst og tørk håret samtidig med dette brukervennlige tilbehøret. Børsten kombinert med den styrte luftstrømmen gjør at håret blir glatt og glansfullt.
Tilbehør
Hårtype
Tekniske spesifikasjoner
Funksjoner
Service