HP8607/00
Skånsom styling for naturlige krøller
Har du lyst på krøller som føles naturlige og er lette å style, uten at håret blir skadet eller tørt? Den nye KeraShine-krølltangen har sylinder på 25 mm og lager krøller som ser naturlige ut. Den har også et beskyttende keramisk belegg og justerbar temperaturinnstilling
Se alle fordelerDessverre er dette produktet ikke lenger tilgjengelig
Hvis du er kvalifisert for avgiftsreduksjon på medisinsk utstyr, kan du kreve det på dette produktet. MVA-beløpet trekkes fra prisen som vises ovenfor. Se etter fullstendige detaljer i handlekurven.
Beskyttende keratinbelagt keramisk belegg for bedre hårpleie
Rørets diameter på 25 mm gjør at du kan få en trendy sveis med krøller ved å lage løse krøller som ser naturlige ut, på en enkel måte.
Topptemperaturen på 200 °C garanterer perfekte resultater, selv for tykt hår, mens det gjør minst mulig skade på håret.
Noen rettetenger og krølltenger er utstyrt med en automatisk av-funksjon. Denne funksjonen er utformet for å gi ro i sjelen. Hvis du lar apparatet forbli på, slås apparatet automatisk av etter 60 min.
Tuppen på styleren er laget av et spesielt varmeisolerende materiale for å holde den kald. Du kan trygt holde i den mens du styler, noe som gir optimal brukervennlighet.
Global spenning slik at du har det perfekte reisefølget
Reostathjul med 8 varmeinnstillinger (fra 130 til 200 °C) gjør at du velger temperaturen som passer til hårtypen din
LED-lampen slutter å blinke når krølltangen er varmet opp og klar til bruk.
Med sikkerhetsstativet kan du sette fra deg krølltangen på en trygg måte under bruk.
Hårtype
Tekniske spesifikasjoner
Funksjoner
Service