HP8290/00
Rett, krøller og pleie
Få rett, bølgete eller krøllete hår med SalonStraight & Curl. Denne allsidige keramiske rettetangen og krølltangen i ett brukes med en profesjonell temperatur på 220 ºC og har justerbare digitale innstillinger.
Dessverre er dette produktet ikke lenger tilgjengelig
Hvis du er kvalifisert for avgiftsreduksjon på medisinsk utstyr, kan du kreve det på dette produktet. MVA-beløpet trekkes fra prisen som vises ovenfor. Se etter fullstendige detaljer i handlekurven.
Denne høye temperaturen gjør at du kan endre formen på håret og gi deg selv det perfekte utseendet som om du akkurat har kommet fra salongen.
Keramikk er naturlig mikroskopisk jevnt og slitesterkt, og det er ett av de beste materialene som kan brukes i retteplater. Platene glir problemfritt gjennom håret og gir deg et perfekt og glansfullt hår.
Avansert Philips EHD+-teknologi betyr at styleren alltid kommer til å fordele varmen jevnt - selv ved høye temperaturer, noe som forhindrer ødeleggende varmepunkter. Dette gir bedre beskyttelse og bidrar til at håret blir sunt og glansfullt.
Rettetangen har rask oppvarmingstid og er klar til bruk på 60 sekunder
Noen rettetenger og krølltenger er utstyrt med en automatisk av-funksjon. Denne funksjonen er utformet for å gi ro i sjelen. Hvis du lar apparatet forbli på, slås apparatet automatisk av etter 60 min.
Nyttig roterbar ledningsteknologi roterer ledningen for å forhindre ledningsrot.
Digitale innstillinger med justerbar varme for å få jevne resultater på alle hårtyper
Global spenning slik at du har det perfekte reisefølget
Keramiske plater med avrundede kanter gjør det enklere enn noen gang å lage vipper og krøller. Legg håret rundt den avrundede kanten, og dra rettetangen nedover som du normalt gjør.
Unike CoolShields er utformet for å avkjøle håret umiddelbart etter stylingen. Dette fikserer frisyren og gir deg langvarige krøller og bølger.
Hårtype
Tekniske spesifikasjoner
Funksjoner