GCA1000/60R1
Den enkle måten å holde sneakers rene på
Philips Sneaker Cleaner er utformet for å gjøre det enkelt og effektivt å rengjøre sneakersene. Velg riktig børste for sneakersen, fukt børsten med litt vann og såpe, og bruk den på sneakersene. De kommer til å se ut som nye på kort tid.
Se alle fordelerHvis du er kvalifisert for avgiftsreduksjon på medisinsk utstyr, kan du kreve det på dette produktet. MVA-beløpet trekkes fra prisen som vises ovenfor. Se etter fullstendige detaljer i handlekurven.
Ulike selskaper har sine egne definisjoner av overhaling. Hos Philips overhaler vi stort sett produkter som returneres til oss av kunder innen 30 dager etter kjøpet, eller fra våre abonnementsprogrammer. Resultatet er at de fleste produktene er ubrukte eller lett brukt.
Produktet fungerer utmerket! Det leveres alltid med 2 års garanti, en utvidet garanti kan gjelde for visse produkter ved registrering.
Produktet er helt rent! Hver enhet gjennomgår streng kvalitets- og ytelsestesting. Alle produktene er desinfisert, og hygienerelaterte komponenter eller tilbehør skiftes ut ved behov (for eksempel barberblader eller kjøkkenapparater). Mindre tegn på bruk kan være synlige.
Produktene har alle originale funksjonelle deler og tilbehør. Kommersielle utdelinger er ikke (som aqua-filter).
Produktene leveres i originaleskene eller i resirkulerte standardesker laget av resirkulerte materialer.
Det er et returnert produkt som blir inspisert, testet til å være like godt som nytt og deretter rengjort grundig. Det blir kanskje levert i en brun eske, og alt funksjonelt tilbehør følger med. Produktet leveres med en 2 års garanti, til en god pris og med 30 dager kostnadsfri retur.
Med opptil 500 rotasjoner per minutt gir Philips Sneaker Cleaner en effektiv rengjøring.
Bare fukt børsten med vann og såpe, slå på Philips Sneaker Cleaner og tørk av joggeskoen med et rent håndkle når du er ferdig.
Velg svamp, myk eller hard børste for å rengjøre materialet som joggeskoen din er laget av på en trygg måte.
Du kan ta med deg den batteridrevne joggeskorenseren på farten, slik at du kan nyte rene joggesko uansett hvor du er.
Svampbørsten er ideell å bruke for delikate materialer som PVC, lær, semsket skinn og glatt gummi.
Den myke børsten er designet for bruk på flere overflater og ideell for netting og canvas.
Den harde børsten er flott å bruke til tøffe materialer som teksturert gummi eller gummisålen på joggeskoene dine.
Philips Sneaker Cleaner leveres med fire AA-batterier, slik at du kan begynne å rengjøre joggeskoene dine med en gang.
Mål
Vekt
Resirkulerbar
Trygg for sneakers
Batteri
Garanti
Teknologi