SH91/50
Gjør barbermaskinen like god som ny
I løpet av to år kutter barberingshodene ni millioner hår i ansiktet ditt. Skift barberingshodene og få 100 % ytelse igjen.
Se alle fordelerHvis du er kvalifisert for avgiftsreduksjon på medisinsk utstyr, kan du kreve det på dette produktet. MVA-beløpet trekkes fra prisen som vises ovenfor. Se etter fullstendige detaljer i handlekurven.
Med opptil 150 000 kuttebevegelser per minutt gir Precision-bladene* en tett barbering. De 72 bladene med høy ytelse er selvslipende og produsert i Europa.
1. Trykk på utløserknappene, og ta av holderen for skjærehodet. 2. Vri holderingene mot klokken, og ta dem av. 3. Ta av gamle skjærehoder, og sett på nye skjærehoder (hakkene skal passe nøyaktig i sporene). 4. Sett holderingene tilbake, og vri dem med klokken til du hører et klikk. 5. Sett barberholderen tilbake og lukk.
Skift ut skjærehodene og få 100 % ytelse igjen.
Skjærehodene SH91 er kompatible med alle barbermaskinseriene 9000 (S9xxx) og S9000 Prestige (SP98xx).
Skjærehoder