Alle serier

  • Inspirert av naturen
  • Inspirert av naturen
  • Inspirert av naturen
  • Inspirert av naturen

Utgått

Philips AventSett med dobbel pumpe

Inspirert av naturen

Deler til personlig pumpe til bruk med Philips Avent dobbel elektrisk brystpumpe.

Se alle fordeler
Philips Avent #1 Recommended brand by moms worldwide Icon [9crop-673c99410da84f7fbac3b2b900864556] [master-673c99410da84f7fbac3b2b900864556] [com-mig]

merket er anbefalt av mødre over hele verden1

Pump mer. Oppbevar enkelt.

Inspirert av naturen

Det skånsomme vakuumet simulerer at babyen dier, og gir en jevn strøm av melk

Det skånsomme vakuumet simulerer at babyen dier, for å skape en jevn strøm av melk som krever mindre pumping.

Ultrabehagelig og effektiv

Ultrabehagelig og effektiv

Fem myke massasjeputer beveger seg forsiktig ut og inn sammen med det pålitelige vakuumet. Dermed stimuleres det til en rask og naturlig strøm av melk.

Mer melk, på naturlig vis

Mer melk, på naturlig vis

Pumping gjør brystmelken tilgjengelig også når du ikke er det

Tekniske spesifikasjoner

Deler og tilbehør

Anmeldelser

Disse anmeldelsene forvaltes av Bazaarvoice og overholder Bazaarvoice Authenticity Policy, som støttes av antisvindel-teknologi og menneskelig analyse. Du finner mer informasjon på
Kundenes meninger i form av produkt- og stjernevurdering er nyttige for alle kunder. De lar deg lære mer om produktet og hjelpe deg med å ta en kjøpsbeslutning. Alle kunder som har kjøpt et produkt på nettet eller i butikken, kan sende inn en anmeldelse

5.0

av 5


1

Omtale

100%

anbefaler dette produktet


4
3
2
1

23/11/2011

France

France

Très bon produit

Ce kit convient parfaitement pour un tire-lait électrique simple (ce n'est pas précisé sur le site) avec l'avantage d'avoir les pièces en double pour moins cher que l'achat des pièces une à une!

Ja, jeg anbefaler dette produktet

Denne omtalen gjelder SCF308/02 Kit d’expression pour tire-lait double

Ja, jeg anbefaler dette produktet

Denne omtalen gjelder SCF308/02 Kit d’expression pour tire-lait double

Meld deg på Philips-nyhetsbrevet for eksklusive tilbud

  • 100 kr i rabatt på ditt første kjøp.
  • Tidlig tilgang til salg.
  • Tips om sunn livsstil.
  • Eksperttips og inspirasjon.

Jeg ønsker å motta markedsføringskommunikasjon om Philips-produkter, tjenester, arrangementer og kampanjer basert på mine preferanser og min atferd. Jeg kan når som helst melde meg av.

  • 100 kr i rabatt på ditt første kjøp.
  • Tidlig tilgang til salg.
  • Tips om sunn livsstil.
  • Eksperttips og inspirasjon.
Ansvarsfraskrivelser
  1. Basert på en global nettbasert tilfredshetsundersøkelse gjennomført i 2023 blant 10 109 brukere av merkevarer og produkter innen mor- og babypleie.