RQ11/50
Få en tett barbering
I løpet av to år kutter skjærehodene 9 millioner hår i ansiktet ditt. Skift skjærehodene og få 100 % ytelse igjen.
Se alle fordelerDessverre er dette produktet ikke lenger tilgjengelig
Skjærehodene RQ11 er kompatible med SensoTouch 2D (RQ11xx)-barbermaskiner.
GyroFlex 2D-systemet som følger konturene, justerer seg enkelt etter kurvene i ansiktet ditt, noe som minimerer trykk og irritasjon, og gir en tett barbering.
Det doble knivsystemet som er innebygget i den elektriske barbermaskinen fra Philips, løfter skjegget for å kutte komfortabelt under hudnivå for en tettere barbering.
Den våte og tørre Aquatec-forseglingen til den elektriske barbermaskinen lar deg velge hvordan du foretrekker å barbere deg. Du kan få en komfortabel og tørr barbering eller en forfriskende våt barbering med barbergel eller -skum for ekstra komfort.
Barberingsoverflaten SkinGlide med lav friksjon til den elektriske barbermaskinen glir jevnt over huden for en tett og enkel barbering.
Du klapper helt enkelt hodet opp til Philips-barbermaskinen og bruker den medfølgende rengjøringsbørsten til å feie bort løse hår.
Skjærehoder