Alle serier

  • Easy 3D-hjemmekinoopplevelse
  • Easy 3D-hjemmekinoopplevelse
  • Easy 3D-hjemmekinoopplevelse
  • Easy 3D-hjemmekinoopplevelse
  • Easy 3D-hjemmekinoopplevelse
  • Easy 3D-hjemmekinoopplevelse

Utgått

Passive 3D-briller

Easy 3D-hjemmekinoopplevelse

Del en 3D-opplevelse som er virkelig omsluttende, med venner eller hele familien med de to ekstra parene av passive 3D-briller fra Philips. De er designet for å gi best mulig komfort mens de tilbyr høy ytelse.

Se alle fordeler

Nyt en komfortabel 3D-opplevelse

Easy 3D-hjemmekinoopplevelse

  • for Easy 3D-TVer

Flimmerfri 3D-opplevelse for underholdning i flere timer

Veier lite for komfort i flere timer

Easy 3D-briller inneholder ikke elektronikk eller batterier. De veier lite og er komfortable for flere timers bruk

Skarpe bilder med lite krysskommunikasjon

Skarpe bilder med lite krysskommunikasjon

Med skarpe bilder og lav skyggeeffekt er Easy 3D den mest komfortable 3D-løsningen å se på. Med FPR-teknologi (Film Pattern Retarder), som er en avansert 3D-polarisering som er fullstendig integrert i TV-skjermen, er den utstyrt og klar til å gi deg den samme sensoriske gleden du får på kino.

Tekniske spesifikasjoner

Ta kontakt med Philips

Vi hjelper deg gjerne

Meld deg på Philips-nyhetsbrevet for eksklusive tilbud

  • 100 kr i rabatt på ditt første kjøp.
  • Tidlig tilgang til salg.
  • Tips om sunn livsstil.
  • Eksperttips og inspirasjon.

Jeg ønsker å motta markedsføringskommunikasjon om Philips-produkter, tjenester, arrangementer og kampanjer basert på mine preferanser og min atferd. Jeg kan når som helst melde meg av.

  • 100 kr i rabatt på ditt første kjøp.
  • Tidlig tilgang til salg.
  • Tips om sunn livsstil.
  • Eksperttips og inspirasjon.
Ansvarsfraskrivelser
  1. Helseadvarsel:

  2. Hvis du eller familien din tidligere har hatt epilepsi eller fotosensitive anfall, bør du snakke med legen din før du ser på blinkende lyskilder, raske bildesekvenser eller 3D.

  3. For å unngå ubehag som svimmelhet, hodepine eller forvirring anbefaler vi at du ikke ser på 3D lenge om gangen. Hvis du opplever ubehag, må du stoppe å se på 3D og ikke foreta deg noe som kan medføre fare, til symptomene har blitt borte.

  4. Foreldre bør overvåke barnas bruk av 3D og sørge for at de ikke opplever ubehag som nevnt over. Det anbefales at barn under seks år ikke ser i 3D, siden synet deres ikke er fullt utviklet ennå.

  5. Ikke bruk 3D-brillene til noe annet enn å se på 3D-TV.

  6. KVELNINGSFARE – Ikke la barn under tre år leke med 3D-brillene. De kan kveles av batteridekselet eller batteriet.