DS1600/12
Lyd som passer til hjemmet for iPod/iPhone/iPad
Dokkinghøyttaleren DS1600 spiller av og lader alle iPod/iPhone/iPad med Philips DualDock via Lightning-kontakten og 30-pinners kontakten. Du får fyldig lyd, og den har en USB-port som gjør det mulig å lade en annen mobil enhet for ekstra allsidighet.
Se alle fordelerDessverre er dette produktet ikke lenger tilgjengelig
Hvis du er kvalifisert for avgiftsreduksjon på medisinsk utstyr, kan du kreve det på dette produktet. MVA-beløpet trekkes fra prisen som vises ovenfor. Se etter fullstendige detaljer i handlekurven.
Den nyskapende Philips DualDock med Lightning- og 30-pinners kontakt kan lade og spille av alle Apple-enheter. Den er laget både med tanke på et stilig utseende og enkel funksjonalitet, og du kan veksle mellom kontaktene på et blunk. Nyt favorittlåtene dine uansett hvilken Apple-enhet du vil bruke.
Denne høyttaleren er ekstra brukervennlig med USB-porten som lader en ekstra mobil enhet, selv når iPod/iPhone er i dokkingstasjonen.
Denne gratis appen legger en rekke eksklusive, morsomme funksjoner til på dokkinghøyttaleren. Du kan se værvarsel, klokkeslett og til og med bruke favorittbildene dine som bakgrunn. Med ClockStudio kan du også lytte til tusenvis av Internett-radiostasjoner fra hele verden. Flere oppdateringer til skallstiler og nye funksjoner kommer snart.
Lyd inn-koblingen gir direkte avspilling av Lyd inn-innhold fra bærbare mediespillere. Du kan nyte favorittmusikken med uovertruffen lydkvalitet fra lydsystemet, og i tillegg er Lyd inn-koblingen også utrolig nyttig siden alt du trenger å gjøre, er å koble den bærbare MP3-spilleren til lydsystemet.
Dokkingstasjonen synkroniserer klokken eller datoen automatisk når iPod/iPhone/iPad er i dokkingstasjonen. Bare trykk på en knapp for å veksle mellom visning av klokke og dato.
Lyd
Tilkoblingsmuligheter
Anvendelighet
Drift
Mål
iPod-kompatibilitet
iPhone-kompatibilitet
iPad-kompatibilitet
iPod-/iPhone-/iPad-app