SCF085/69
Én for dagtid, og én som lyser om natten
Smokk med lufting. Philips Avent Ultra Air-smokken har ekstra store lufthull for å holde babyens hud tørr. Den ene av de to smokkene har en knapp som lyser i mørket, slik at du kan se den når lysene er slått av.
Se alle fordelerHvis du er kvalifisert for avgiftsreduksjon på medisinsk utstyr, kan du kreve det på dette produktet. MVA-beløpet trekkes fra prisen som vises ovenfor. Se etter fullstendige detaljer i handlekurven.
Ekstra store lufthull som ventilerer babyens hud og holder den tørrere samtidig som den beroliger.
Bruk ultra airs selvlysende knapp for å finne smokken til babyen raskt uten å måtte slå på lyset.
Vi har bevisst valgt silikon som materiale for våre ultramyke og ultraluftige tuter, siden det er et trygt og reaksjonsfritt materiale som er mye brukt i medisinsk bruk, fritt for farlige kjemikalier, hormonaktive stoffer (f.eks. BPA) og allergener.
Våre kjeveortopediske, symmetriske, myke silikonnipler er designet for naturlig utvikling av munnhulen.
Vår teksturerte silikonsmokk er designet for å etterligne følelsen av mors bryst.
Vi spurte foreldre hvordan deres baby reagerte på våre strukturerte silikonsmokker, og et gjennomsnitt på 98 % sa at babyen godtok Philips Avent ultra soft- og ultra air-smokkene.
Reiseetuiet som følger med de ultramyke og ultraluftige smokkene våre, fungerer også som en sterilisator. Alt du trenger å gjøre, er å tilsette litt vann og sette den i mikrobølgeovnen. Så kan du være trygg på at den er ren til neste gang den skal brukes.
Våre ultramyke og ultraluftige smokker er designet og produsert i Nederland.
Opprinnelsesland
Følgende er inkludert: