Kontakt oss

    Vi er her for å hjelpe

    Ta kontakt


    Trenger du råd, eller vil du snakke med noen? Det finnes flere måter å komme i kontakt med oss på enn noensinne.

    EMEA-salgskontakter


    Region:
    Benelux

    Belgia

    Tom Roef

    Salgssjef, profesjonell TV
    +32 484 23 55 08
    Tom.roef@tpv-tech.com

    Patrick Vetsuypers

    Salgssjef, skiltløsninger

    patrick.vetsuypers@mmd-p.com

    Nederland

    Koen Vroomen

    Salgssjef, profesjonelle skjermer

    (+31) 624 19 40 62

    koen.vroomen@tpv-tech.com

    Olaf Stoelinga

    Salgssjef  profesjonell TV

    (+31) 061 477 00 37

    olaf.stoelinga@tpv-tech.com

    Benelux

    Roeland Scholten

    Salgsdirektør, profesjonelle skjermer

    (+31) 643 46 19 39

    roeland.scholten@tpv-tech.com

    Region: DACH

    Tyskland

    Rainer Bloch
    Forretningsleder, profesjonelle skjermer

    rainer.bloch@tpv-tech.com

    Hakan Demir
    Intern salgssjef, profesjonell TV

    hakan.demir@tpv-tech.com

    Doris Zarda
    Salgssjef, profesjonell TV

    doris.zarda@tpv-tech.com

    Martin Kostorz
    Salgssjef, skiltløsninger

    martin.kostorz@tpv-tech.com

    Stefan Klima
    Salgssjef, skiltløsninger

    stefan.klima@tpv-tech.com

    Konstantin Flabouriaris

    Salgssjef, skiltløsninger

    konstantin.flabouriaris@tpv-tech.com

    Østerrike

    Doris Zarda
    Salgssjef, profesjonell TV

    doris.zarda@tpv-tech.com

    Stefan Klima

    Salgssjef, skiltløsninger

    stefan.klima@tpv-tech.com

    Sveits

    Davide Longo
    Salgssjef, profesjonelle skjermer

    davide.longo@tpv-tech.com

    Mike Huber
    Salgssjef, profesjonelle skjermer

    mike.huber@tpv-tech.com

    Frankrike

    Franck Dufrene

    Salgsdirektør, profesjonell TV

    (+33) 6 07 61 49 83

    franck.dufrene@tpv-tech.com 

    Eric Majorczyk
    Salgssjef, profesjonell TV
    (+33) 6 07 61 82 82
    eric.majorczyk@tpv-tech.com

    Virginie Da Costa

    Markedsføringssjef
    (+33) 6 34 07 08 34
    virginie.dacosta@tpv-tech.com

    Fabrice Penhoat
    Salgsdirektør, skiltløsninger
    (+33) 6 64 70 03 07
    fabrice.penhoat@tpv-tech.com 

    Vivien Cokelaer

    Salgssjef, skiltløsninger

    (+33) 6 82 13 19 83

    vivien.cokelaer@tpv-tech.com

    Agnès Rouer
    Kundestøtte, reklame og markedsføring
    +33 1 82 97 00 93

    agnes.rouer@tpv-tech.com

    Sandrine Gimenez

    Salgssjef, profesjonelle skjermer
    (+33) 6 61 62 25 02
    sandrine.gimenez@tpv-tech.com

    Stéphane Dautry
    Teknisk ansvarlig
    (+33) 6 34 61 37 23
    stephane.dautry@tpv-tech.com 

    Region: Den iberiske halvøy

    Den iberiske halvøy

    Cesar Sanz
    Salgsdirektør, profesjonelle skjermer
    (+34) 6 29 80 33 71
    cesar.sanz@mmd-p.com
    Mireia Busquets
    Markedsføringssjef
    (+34) 6 36 80 35 51
    Mireia.Busquets@tpv-tech.com

    Spania

    Gustavo Gil Serna
    Salgssjef, profesjonell TV

    (+34) 6 96 95 78 67
    gustavo.gil.serna@tpv-tech.com 

    Eduardo Belinchón
    Salgssjef, skiltløsninger
    (+34) 6 29 12 19 69
    eduardo.belinchon@tpv-tech.com
    Luis Miguel Batuecas
    Sales Manager Signage Solutions and Professional TVs
    (+34) 650064707
    Luismiguel.Batuecas@tpv-tech.com

    Portugal

    Joao Carvalho

    Salgssjef, profesjonelle skjermer
    (+35) 1932 70 54 25
    joao.carvalho@tpv-tech.com

    Italia

    Simone Gagliardi
    Salgsdirektør, profesjonelle skjermer
    (+39) 366 3112558
    simone.gagliardi@mmd-p.com 
    Edoardo Stambazzi
    Salgssjef, profesjonell TV
    (+39) 335 7830251
    edoardo.stambazzi@tpv-tech.com 
    Paolo Fede
    Salgssjef, skiltløsninger
    (+39) 338 8468907
    paolo.fede@mmd-p.com
    Luca Guariniello
    Markedsføringssjef
    (+39) 348 1393136
    luca.guariniello@tpv-tech.com 
    Andrea Castelnuovo
    Salgssjef, skiltløsninger
    (+39) 335 1857806
    andrea.castelnuovo@tpv-tech.com
    Daniele Tomé
    Teknisk ansvarlig
    (+39) 340 8726334
    daniele.tome@tpv-tech.com
    Giancarlo Casali
    Salgssjef, profesjonell TV 
    (+39) 335 6819277
    giancarlo.casali@tpv-tech.com  
    Marco Guandalini
    Salgssjef, skiltløsninger
    (+39) 335 7005194
    marco.guandalini@tpv-tech.com

    Region: Norden

    Norden

    Mikael da Fonseca
    Salgsdirektør, profesjonelle skjermer 

    (+46) 736 88 88 45

    mikael.dafonseca@tpv-tech.com

    Titti Hagenfeldt

    Markedsføringssjef Norden 

    (+46) 739 82 95 34

    titti.hagenfeldt@tpv-tech.com

    Sverige

    Mikael da Fonseca
    Salgsdirektør, profesjonelle skjermer 

    (+46) 736 88 88 45

    mikael.dafonseca@tpv-tech.com

    Nils Brovold

    Salgssjef, profesjonell TV

    (+46) 734 33 55 84

    nils.brovold@tpv-tech.com

    Mikael Vängelin

    Salgssjef, profesjonelle skjermer

    (+46) 70 080 96 25

    mikael.vangelin@tpv-tech.com

    Peter Byström

    Salgssjef, profesjonelle skjermer

    (+46) 76 834 00 31

    peter.bystrom@tpv-tech.com

    Danmark

    Claus Rode
    Salgssjef, profesjonelle skjermer

    (+45) 2929 03 10

    claus.rode@tpv-tech.com

    Finland

    Mikael Holm
    Salgssjef, profesjonelle skjermer 

    (+358) 40 520 99 00

    mikael.holm@tpv-tech.com

    Island

    Nils Brovold
    Salgssjef, profesjonell TV

    (+46) 734 33 55 84

    nils.brovold@tpv-tech.com

    Norge

    Espen Bjornes
    Salgssjef, profesjonelle skjermer 

    (+47) 934 30 222

    espen.bjornes@tpv-tech.com

    Storbritannia

    Martin Ware
    Direktør for bedriftsadministrering EMEA
    martin.ware@philips-lfd.co.uk

    Stuart Millward
    Teknisk salgsdirektør

    stuart.millward@tpv-tech.com

    Caroline Grimes
    Salgssjef, profesjonelle  skjermer
    caroline.grimes@tpv-tech.com
    Ellie East
    Sjefsadministrator for nøkkelkontoer
    ellie.east@tpv-tech.com
    Vicky Fox
    Markedsføringssjef
    victoria.fox@tpv-tech.com
    Lee Rudd
    Bedriftsleder, profesjonelle skjermer
    lee.rudd@tpv-tech.com
    Tracy Barrow
    Salgssjef, profesjonelle skjermer
    tracy.barrow@tpv-tech.com
    Mark Woods
    Direktør for bedriftssalg
    mark.woods@tpv-tech.com
    Kendra Ingram
    Bedriftsleder, profesjonell TV 
    kendra.ingram@tpv-tech.com
    Michael Tulip
    Salgssjef, skiltløsninger
    michael.tulip@tpv-tech.com

    Midtøsten og Afrika

    Wim de Geest
    Utøvende direktør, profesjonelle skjermer
    +971 50 919 90 49
    wim.de.geest@tpv-tech.com

    Sør-Afrika

    David Davtian
    Salgssjef, profesjonelle skjermer
    +27 765 89 33 38
    david.davtian@tpv-tech.com

    Baltikum

    Estland

    Mikael Holm

    Salgssjef, profesjonelle skjermer

    (+358) 40 520 99 00

    mikael.holm@tpv-tech.com

    Latvia

    Mikael Holm
    Salgssjef, profesjonelle skjermer

    (+358) 40 520 99 00

    mikael.holm@tpv-tech.com

    Litauen

    Mikael Holm
    Salgssjef, profesjonelle skjermer

    (+358) 40 520 99 00

    mikael.holm@tpv-tech.com

    Salgskontakter i Sørøst-Europa

    Tsjekkia og Slovakia

    Leos Lemberk
    Administrator for nøkkelkontoer

    (+420) 735 751 106

    leos.lemberk@tpv-tech.com

    Milan Krejzlik
    Salgssjef, profesjonelle skjermer

    (+420) 608 709 068

    milan.krejzlik@tpv-tech.com

    Russland

    Alexey Klimkov 
    Salgssjef, profesjonelle skjermer
    (+7) 926 339 87 38

    alexey.klimkov@mmd-p.com

    Ungarn

    Rita Takacs

    Salgssjef, profesjonelle skjermer
    (+36) 304 00 83 51
    rita.takacs@tpv-tech.com

    Polen

    Mariusz Chludzinski
    Salgsdirektør, Polen 
    (+48) 600 438 078

    mariusz.chludzinski@tpv-tech.com

    Tyrkia

    Atilla Tufeci
    Salgssjef, profesjonelle skjermer
    (+90) 532 2644700

    atilla.tufekci@tpv-tech.com

    Israel

    Omri Levin

    Salgssjef, profesjonelle skjermer

    (+972) 544 630 094

    omri.levin@mmp-p.com 

    CEE

    Bogdan Blinda
    Salgssjef, profesjonelle skjermer 

    (+40) 74 777 9984

    bogdan.blinda@tpv-tech.com

    Norge

    Joseph King

    Kommersiell direktør, Nord-Amerika
    404-307-9308
    joseph.king@epius.com

    Jack Boyczuk

    Bedriftutviklingssjef,  Nord-Amerika

    Salgssjef – Øst-Canada
    716-200-6527

    jack.boyczuk@epius.com

    Dale Feyereisen
    Sr. regional salgssjef, midtregion

    952-955-7075

    dale@epius.com

    Daniel Vines
    Regional salgssjef, sørøstlig region

    770-329-5627
    daniel.vines@epius.com

    Denell Davis
    Markedsføringssjef, Nord-Amerika
    470-395-0179
    denell.davis@epius.com
    Tim Lawler
    Regional salgssjef, nordøstlig region
    610-639-4877
    tim.lawler@epius.com

    Mark Laramie
    Teknisk produktsjef, Nord-Amerika

    678-974-1683

    mark.laramie@epius.com

    John Sullivan
    Kanalsalgssjef, Nord-Amerika

    404-229-2099

    john.sullivan@epius.com

    John Boyle
    Regional salgssjef, sørlig midregion
    214-912-3071

    john.boyle@epius.com

    Tammy Stabile

    Regional salgssjef – DMR   

    Mobiltelefon: 714-394-4790

    tammy.stabile@epius.com

    John Kilgore
    Regional salgssjef, vestlig region
    303-601-9694
    john.kilgore@epius.com