Hvorfor lyser ikke LED-lampene på min trådløse Philips 7000- eller 8000-støvsuger?
Publisert på 27. mars 2024
Det kan være flere grunner til at LED-lampene på den trådløse Philips 7000- eller 8000-støvsugeren din ikke kommer på. Finn ut hvordan du enkelt kan løse dette selv i det følgende.
Du kan sjekke i menyen på skjermen om LED-lampene er slått av. Hvis du ikke bekrefter valget om å slå på LED-lampene med menyknappen, vil LED-lampene forbli av (se bilde). For å finne funksjonen og aktivere LED-lampene kan du se trinnene og videoen nedenfor:
Trykk på menyknappen, og slå på lysfunksjonen.
Bekreft ved å trykke på menyknappen igjen.
Hvis du vil endre lysstyrken på belysningen, bruker du knappene «+» og «-» for å veksle gjennom de tilgjengelige nivåene og bekrefter ved å trykke på menyknappen igjen. Det finnes tre forskjellige valg: høy lysstyrke, vanlig lysstyrke og ingen lys.
Nedenfor finner du videoen «Slik bruker du den trådløse støvsugeren Philips Aqua (Plus)» som forklarer hvordan du aktiverer LED-lysene (ved 0:15–0:33)
Merk: Videoens tittel inkluderte 8000-serien, men den gjelder også for 7000-serien som har samme meny.
Play Pause
LED-lampene på tilbehørene dine slås bare på når du kobler fugeverktøyet (1), kombiverktøyet (2), møbelmunnstykket (3) eller en myk børste (4) direkte til den håndholdte enheten. LED-lampene tennes ikke når du kobler tilbehøret til røret. Kontroller at LED-lampene er slått på i menyen, som forklart i første del av denne artikkelen.
Merk:
Bare LED-lamper på hovedmunnstykket fungerer på både røret og den håndholdte enheten.
Miniturbobørsten (5) kommer ikke med lys.
Andre nyttige koblinger
Trenger du hjelp med produktet?
Ta kontakt med Philips
Vi hjelper deg gjerne
Ta kontakt med Philips
Vi hjelper deg gjerne
Ser du etter noe annet?
Oppdag alle alternativer innen Philips-kundestøtte